top of page
-Local Only -
-Free Weekly Delivery-
Glenview |Wilmette | Skokie| Morton Grove| Northbrook | Des Plaines |
![DSC_3511.jpg](https://static.wixstatic.com/media/932c49_9316a87ab6124b27becc4a1ca22fa052~mv2.jpg/v1/fill/w_196,h_132,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/932c49_9316a87ab6124b27becc4a1ca22fa052~mv2.jpg)
![DSC_3516.jpg](https://static.wixstatic.com/media/932c49_43465617398c4aae90b89b6785833292~mv2.jpg/v1/fill/w_196,h_122,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/932c49_43465617398c4aae90b89b6785833292~mv2.jpg)
Beef Jerky
100% PUre Beef
Made Fresh Weekly
Delivered on Mondays
$1.30 per OZ
Custom order your package
email us the amount you would like
![DSC_3532.jpg](https://static.wixstatic.com/media/932c49_2b60c3a2279345d898947d553273c9b6~mv2.jpg/v1/fill/w_196,h_131,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/932c49_2b60c3a2279345d898947d553273c9b6~mv2.jpg)
![DSC_3509.jpg](https://static.wixstatic.com/media/932c49_c9e6ff66993342b3a21b74726d3e3641~mv2.jpg/v1/fill/w_196,h_131,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/932c49_c9e6ff66993342b3a21b74726d3e3641~mv2.jpg)
Delivered Weekly
![DSC_3543fb.jpg](https://static.wixstatic.com/media/932c49_b911cd00dbd04339b3fc9053c808e128~mv2.jpg/v1/fill/w_196,h_131,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/932c49_b911cd00dbd04339b3fc9053c808e128~mv2.jpg)
![DSC_3558fb.jpg](https://static.wixstatic.com/media/932c49_9df26cddac5849a48f6d927d75f578ac~mv2.jpg/v1/fill/w_196,h_131,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/932c49_9df26cddac5849a48f6d927d75f578ac~mv2.jpg)
Chicken Jerky
100% pure Chicken
Made Fresh Weekly
Delivered on Mondays
$1.10 per OZ
Custom order your package
email us the amount you would like and when you want it delivered 🍗
![DSC_3585fb.jpg](https://static.wixstatic.com/media/932c49_7dc3e74d88d7462cb64144eabf2455b6~mv2.jpg/v1/fill/w_196,h_131,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/932c49_7dc3e74d88d7462cb64144eabf2455b6~mv2.jpg)
![DSC_3561fb.jpg](https://static.wixstatic.com/media/932c49_d5db1e58d622421cab0da7f19aa52278~mv2.jpg/v1/fill/w_196,h_131,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/932c49_d5db1e58d622421cab0da7f19aa52278~mv2.jpg)
If you can't eat it then why should they
![DSC_3586fb.jpg](https://static.wixstatic.com/media/932c49_945f7e9b4ddb4b1581bbca3f89a8ff63~mv2.jpg/v1/fill/w_196,h_131,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/932c49_945f7e9b4ddb4b1581bbca3f89a8ff63~mv2.jpg)
![DSC_3539.jpg](https://static.wixstatic.com/media/932c49_cafcb29430764028aa83f56fb86ca08c~mv2.jpg/v1/fill/w_196,h_131,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/932c49_cafcb29430764028aa83f56fb86ca08c~mv2.jpg)
Fruits
&
Veggies
Apple Crisps- $.60 per oz
Banana Chips- $.60 per oz
Potato Chews- $.60 per oz
Carrots Strips-.$.60 per oz
![Picked Red Apples](https://static.wixstatic.com/media/11062b_99726bc3d3f74f09bccdaec866454083~mv2_d_4928_3264_s_4_2.jpg/v1/fill/w_196,h_130,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/11062b_99726bc3d3f74f09bccdaec866454083~mv2_d_4928_3264_s_4_2.jpg)
![Carrots](https://static.wixstatic.com/media/a999d04f2d7a4fc694f24988ffe056a8.jpg/v1/fill/w_196,h_114,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,enc_avif,quality_auto/a999d04f2d7a4fc694f24988ffe056a8.jpg)
bottom of page